Dodatkowe usługi na myjni w Będzinie

Bezdotykowa myjnia samochodowa w Będzinie oferuje wszystko, co jest niezbędne do utrzymania każdego pojazdu w nienagannej czystości. Jeśli pragniesz, aby to właśnie Twoje auto stało się wizytówką idealnej czystości to koniecznie przekonaj się, co może Ci zaoferować krótkie i skuteczne mycie. To tylko chwila, która całkowicie odmieni Twój wizerunek. Dzięki swojemu programowi, dopasowanemu do potrzeb każdego wymagającego klienta, myjnia bezdotykowa nie potrzebuje specjalnej reklamy. O jej atutach każdy może przekonać się sam. Proste w obsłudze narzędzia, a także instrukcje sprawią, że żaden brud Cię więcej nie zaskoczy!

Dystrybutor płynu do spryskiwaczy

Na myjni w Będzinie dostępny jest wygodny w użyciu dystrybutor płynu do spryskiwaczy, z którego można w łatwy sposób skorzystać i uzupełnić brakujący płyn w swoim samochodzie.

Płyn do spryskiwaczy z dystrybutora
Czernidło do opon i nabłyszczanie kokpitu

Czernidło do opon oraz nabłyszczanie kokpitu

Na myjni w Będzinie dostępny jest wygodny w użyciu dystrybutor płynu do spryskiwaczy, z którego można w łatwy sposób skorzystać i uzupełnić brakujący płyn w swoim samochodzie

 

  • Czernidło do opon pozwala nadać połysku. Dystrybutor precyzyjnie dozuje środek chemiczny, który nakładamy w formie mgiełki na opony.
  • Nabłyszczanie kokpitu zapewnia połysk elementom plastikowym. Dystrybutor precyzyjnie dozuje środek, który nakładamy w formie mgiełki na plastikowe elementy naszego samochodu.

Rozmieniarka monet

Nie masz drobnych w portfelu? To również nie problem 😉 Na myjni dostępna jest rozmieniarka, w której bez problemu rozmienisz banknoty o nominale 10zł, 20zł, 50zł, 100zł na monety, które możesz wykorzystać na myjni

Rozmieniarka na myjni w Będzinie
Terminale płatnicze

Terminale płatnicze

Każde stanowisko myjni wyposażone jest w terminal płatniczy, w którym możesz zapłacić przy pomocy karty płatniczej, telefonem lub kartami flotowymi CarWash

Automat vendingowy

Zgłodniałeś? złapało Cię pragnienie? Nic się nie martw 😉 Na myjni dostępny jest Automat vendingowy z przekąskami i napojami, z którego można skorzystać 24h / 7 dni w tygodniu.

Automat z przekąskami i napojami

4X4 OFF-ROAD ZONE

Jedyna taka strefa umożliwiająca mycie pojazdów OFF-ROAD’owych w okolicy !

Myjnia przyjazna off-road 4x4

Myjnia Będzin przyjazda off-roadowi

Wiemy, jak trudno umyć samochód off-roadowy a szczególnie w mieście. Dlatego wyszliśmy Wam na przeciwko 🙂 Na naszej myjni jesteśmy przyjaźnienie nastawieni dla wszystkich offroad’owców. 


Pamiętajcie jednak o pozostawieniu porządku po umyciu swojego pojazdu

Łopata i wiaderko

Na każdym stanowisku jest dostępna zarówno łopata jak i wiaderko – do pozbierania błota po umyciu samochodu. Prosimy o wyrzucenie błota w wyznaczone miejsce…

lopata_wiaderko

Strefa wyrzucania błota

Błoto po umyciu prosimy wyrzucać w specjalne wyznaczone strefy 🙂 Wiaderko odstawiamy później na swoje miejsce na stanowisku.