Aby osiągnąć najlepsze efekty, korzystaj z najlepszych! 

 

Przyjedź do nas i przekonaj się, że jesteśmy najlepsi.

Mnogość naszych programów do mycia pozwala dostosować się do twoich potrzeb, aby twój samochód był piękny i błyszczący. 

 

Poniżej przedstawiamy programy jakie możesz wybrać odwiedzając

myjnie bezdotykową Car Wash International Będzin

01

Mycie felg (woda uzdatniona z silnym detergentem, posiadająca niskie ciśnienie wody)

Dbanie o felgi w swoim samochodzie to absolutna podstawa czystości. Odpowiednio wykonane mycie felg pozwala zredukować zabrudzenia, nabłyszczyć i usunąć nawet trudno dostępne ślady tłuszczu- tak tak, i na to narażone są koła każdego pojazdu. Dostosowany do potrzeb każdego samochodu detergent zapobiega przed szybkim zniszczeniem i nierzadko zabezpiecza felgi w ponownej eksploatacji. Dzięki czystym kołom każdy pojazd zyskuje miano najlepiej zadbanego środku transportu. Koła stanowią podstawę, dlatego też to właśnie ona odgrywa kluczową rolę w tworzeniu wizerunku.

02

Aktywna piana

(żółty wąż )

 

Aktywna piana XXL, czyli połączenie wody uzdatnionej i pieniącego środka zasadowego
To absolutna podstawa odpowiedniej pielęgnacji każdego pojazdu. Aktywna piana pozwala na zmiękczenie nawet trudnych zabrudzeń, sprawiając, że te stają się niezwykle łatwe do usunięcia. Czyszczenie nawet plastikowych i chromowanych części pojazdu jest jeszcze prostsze i nie wywołuje żadnych uszkodzeń. Piana nakładana za pomocą dyszy jest pierwszym programem mycia samochodu. Najlepiej sprawdza się nakładana od góry aż do dołu, dzięki temu detergent pozostaje przez długi czas na nawierzchni lakieru i może zadziałać skuteczniej. Optymalnie aktywna piana powinna pozostać na pojeździe około 1- 2 minut dla zwiększenia efektu aby pozbyć się zabrudzeń, które wyjątkowo trwale zagościły na samochodzie. Dzięki swojemu obojętnemu odczynowi powyższa funkcja dostępna w myjni bezdotykowej Będzin nie uszkadza lakieru i jest całkowicie bezpieczna w stosowaniu.

03

Mycie zasadnicze- gorąca woda wraz z detergentem

Nic nie czyści tak dobrze, jak gorąca woda. Dzięki odpowiedniemu ciśnieniu, które w tym przypadku wynosi 100 bar, pozbycie się trudnych zabrudzeń staje się dziecinnie proste. Odpowiednia siła sprawia, że woda dostaje się nawet w trudno dostępne miejsca i usuwa niemal wszystkie zabrudzenia, jakie staną jej na drodze. To idealne rozwiązanie dla osób, które są zmuszone przejeżdżać przez zabrudzone i ciężkie tereny.

04

Szczotka wyposażona w aktywną pianę

( niebieski wąż )

 

Czy może istnieć lepsze połączenie dla naszego pojazdu? O zaletach aktywnej piany można przeczytać nieco wyżej, ten punkt jedynie sprawi, że jej mocne strony wybrzmią jeszcze głośniej. Szczotka z aktywną pianą pozwala na dokładne i skuteczne usuwanie zabrudzeń. Wbrew wszelkim obawom- ten sprzęt nie powoduje uszkodzenia lakieru, nie pozostawia za sobą rys, a jedynie uwydatnia estetykę i piękno każdego samochodu. Brud, kurz i błoto po prostu rozpuszczają się pod wpływem aktywnej piany, ten program to właśnie to, czego potrzebuje zadbane auto, aby stać się tym idealnym, świecącym przykładem.

05

Płukanie wodą uzdatnioną

Kolejnym krokiem na myjni bezdotykowej jest oczywiście płukanie. Dysza o mocy 100 bar dokładnie usuwa pianę i resztki ewentualnych zabrudzeń. Dociera wszędzie, gdzie tylko można zapragnąć. Płukanie to także dodatkowe wsparcie do mycia, jeśli jeszcze jakieś niedoskonałości pojawiają się na karoserii. Po skutecznym wykorzystaniu powyższego programy można mieć niemalże pewność, iż auto jest perfekcyjnie umyte. Idealnie umyte i opłukane auto zasługuje na kolejny krok w myjni bezdotykowej Będzin, jakim jest woskowanie.

06

woskowanie

Woskowanie za pomocą wosku w połączeniu z wodą uzdatnioną to bardzo ważny, choć często pomijany przez właścicieli pojazdów etap, pozwala na konserwacje lakieru. Działanie wosku jest stosunkowo proste- woda po prostu po nim spływa, a brud przywiera w znacznie mniejszym stopniu. Dzięki woskowaniu każde auto może czuć się znacznie bezpieczniej nawet na drogach pełnych kurzu. Wosk tworzy coś w rodzaju filtru pomiędzy lakierem a resztą otoczenia. Działa ochronnie i skutecznie, ciśnienie 50 bar pozwala na dokładne nałożenie i dłuższe utrzymanie. Jego stosowanie znacznie zmniejszy konieczność korzystania z myjni samochodowych w przyszłości. Wosk można nazwać kompleksem ochronnym lakieru przed szkodliwymi czynnikami pochodzącymi z zewnątrz.

07

Nabłyszczanie wodą demineralizowaną

Woda demineralizowana to ciecz pozbawiona jonów. Nie pozostawia smug, a jedynie skutecznie nabłyszcza każdy samochód. Zastosowanie tego kroku pozwala uzyskać najbardziej zadowalające efekty. Każdy doceni piękno pojazdu, który błyszczy już ze znacznej odległości. To punkt, nad którym większość kierowców korzystających z myjni bezdotykowej, nawet się nie waha, tylko od razu z niego korzysta, ponieważ wie, że to właśnie on dodaje największego efektu WOW. Odpowiednie nabłyszczenie pozwoli także na dłuższe utrzymanie samochodu w czystości. Dzięki niemu auto będzie sprawiało wrażenie czystego i zadbanego.

myjnia-bedzin.pl

Co jeszcze może zaoferować myjnia bezdotykowa Będzin?

Niekwestionowana jakość myjni Car Wash International poparta jest jej regularnym użytkowaniem przez stałych i coraz to nowszych klientów. Myjnia bezdotykowa w Będzinie to nie tylko zewnętrzna pielęgnacja pojazdu, to także dbanie o wnętrze. Wyposażona w odkurzacz pozwoli na przeprowadzenie kompleksowych porządków w każdym pojeździe. Brak drobnych pieniędzy to także nie przeszkoda, dzięki wyjątkowo prostej w obsłudze rozmieniarce banknotów.

Dla osób preferujących płatność bezgotówkową istnieje możliwość zapłacenia kartą, bądź poprzez wirtualną kartę Monyx dostępną w całkowicie bezpłatnej aplikacji. Firmy korzystające z usług myjni samoobsługowej mogą liczyć na fakturowanie zbiorcze, dzięki czemu proces mycia wielu samochodów jest jeszcze prostszy! Dla każdego klienta myjni bezdotykowej Będzin istnieje możliwość wykupienia przedpłaconych kart zbliżeniowych. Taki karnet pozwala na wielokrotne korzystanie z usług bez obaw o brak gotówki.

Przekonaj się sam!

Bezdotykowa myjnia samochodowa w Będzinie oferuje wszystko, co jest niezbędne do utrzymania każdego pojazdu w nienagannej czystości. Jeśli pragniesz, aby to właśnie Twoje auto stało się wizytówką idealnej czystości to koniecznie przekonaj się, co może Ci zaoferować krótkie i skuteczne mycie. To tylko chwila, która całkowicie odmieni Twój wizerunek. Dzięki swojemu programowi, dopasowanemu do potrzeb każdego wymagającego klienta, myjnia bezdotykowa nie potrzebuje specjalnej reklamy. O jej atutach każdy może przekonać się sam. Proste w obsłudze narzędzia, a także instrukcje sprawią, że żaden brud Cię więcej nie zaskoczy!